Google Play Store Yorum Satın Al

Google Play Store Yorum Satın Al

Türkiye’de ve dünyada Android telefon kullanımın yayılmasıyla birlikte herkes kendi kazanç yollarını uygulamalar üzerinden çıkarmaya başladı. Herhangi bir uygulama yapımcısının Google Play Console aracılığıyla yayınlamış olduğu uygulamanın Google Play’de diğer kullanıcıların önerilenler listesine düşmesi için daha öncesinde birçok kişi tarafından indirilmiş ve yorumlanmış olması gerekmektedir. Bu doğrultuda uygulama yapımcıları bizim sistemimizden indirme ve yorum hizmeti alarak uygulamalarını daha fazla ilgi görmüş bir hale getiriyor. Bu işlemin gerçekleştirilmesi manuel olarak çok fazla zaman süreceği için belirli ücretler ödeyerek otomatik sistemlerden yardım alınabiliyor.

Google Play Store Yorum Satın Al

Google Play Store Yorumları Siliniyor mu?

Sistemimiz tarafından uygulamalara atılan yorumların tamamı farklı iplerden atıldığı için herhangi bir şekilde silinme durumu olmuyor. Bu duruma önlem almak için farklı bir uygulamamız ise gönderilen yorumların bir anda değil de belirli zaman aralıkları ile gönderilmesidir. Bu doğrultuda yorumlar hiçbir şekilde play store botlarına yakalanmıyor ve uzun süre boyunca uygulamalarınızı önplana çıkarmak için destek oluyor. Ödediğiniz ücretin karşılığını rahatlıkla almak için faydalandığınız bu sistem uygulamalarınızı her daim üst sıralara taşıyarak uygulama içi kazançlarınızı paralel olarak arttıracaktır.

Bu serviste uygulamalara gönderilen yorumların herhangi bir etken sebebiyle silinmesi durumunda direkt olarak telafiler tarafımızca hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Bu doğrultuda yorumların silindiğini canlı destek servisimize belirtirseniz gerekli aksiyonlar hemen alınacak ve telafiler başlatılacaktır. Hizmetimiz güvenilir bir şekilde devam ederken sorunsuz hizmet adına müşteri memnuniyetini önplana alarak çalışmaktadır.

Google Play Store Yorumları Uygulamamı Üst Sıralara Taşır mı?

Google Play yorum al hizmeti ile birlikte kullanıma açılmış olan uygulamanızın birçok insan tarafından ilgi görüyor olması google play store botlarının bu uygulamayı birçok insana önereceği anlamına geliyor. Bu doğrultuda hizmetimiz beş yıldız ve anlamlı yorumlarla birleştiğinde uygulamanın üst sıralara yükselmesi neredeyse kaçınılmaz oluyor desek yeridir. Öyle ki hizmet aldığınızda yükselişi kısa süre içerisinde göreceksiniz. Tarafımızca uygulamanıza yapılan yorumların hepsi anlam bütünlüğü içerisinde ve Türkçe kurallarına uygun olarak yapılıyor. Bu da uygulama kullanıcılarının ne kadar nezih olduğunu yorumlarda göstererek diğer kullanıcıların bu uygulamayı kullanmasını sağlıyor.

Bir nevi yorum satın alma işlemi sizleri üst sıralara taşırken kullanıcı kitlenizin gelişmesini de sağlayacaktır. Bu konuda aldığınız hizmetten her daim memnun kalacağınıza ve hiçbir şekilde bizden kaynaklı sorun yaşamayacağınıza garanti verebiliriz. Üst sıralara çıkma konusunda hizmetimiz en iyi şekilde sizlere verilmekte olup gerekli desteği de canlı desteğimiz aracılığıyla profesyonel olarak alabilirsiniz.

Google Play Store Yorum Hizmeti Fiyatları ve Destek Sistemi

Google play Store yorum satın al imkanı veren sistemimiz bundan kaynaklı olarak müşterilerimizin uygun fiyatlarla faydalanması için gerekli olan işlemlerin tamamını mükemmel bir profesyonellik içerisinde yapmaktadır. Bu hizmetten herhangi bir sınır olmadan dilediğiniz kadar faydalanabileceğiniz gibi ödediğiniz ücretler de bu doğrultuda tarafımızca çok uygun belirlenmiştir. Yorum paketleri ile ilgili aklınıza takılan problemler olması durumunda sizlere 7 gün 24 saat destek veren müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir aynı zamanda sistemin ilerleyişi hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu bilgi ile birlikte sürecin ilerleyişi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Hepsi bir yana bırakıldığında tarafımızca verilen desteğin en iyi duruma gelmesi için destek sistemi altyapımızı kurarak müşterilerimizi sürekli olarak yanıtlamak için 7 gün 24 saat mantığı ile hizmet veriyoruz. Her konuda bizimle iletişime geçmek istediğinizde saat kaç olursa olsun cevap alabilir ve hizmet aldığınız konu hakkında kafanıza takılanları sorabilirsiniz. Bu durum hizmetimizin kalitesi için en iyi şekilde sizlere sunuluyor.

Play Store Yorum Hizmeti Yorumları Hızlı mı Gönderiyor?

Sistemimiz tamamen otomatik bir şekilde hizmet verdiği için yorumların gönderiliş hızı da tarafımızca ayarlanmaktadır. Bu durumda genel olarak yorum hizmeti alan kişiler yorumların belirli zaman aralıkları ile gönderilmesinden yana olduğu için biz de yorumları belirli zaman aralıkları ile gönderiyoruz. Hem de bu şekilde atılan yorumlar spama düşmüyor. Bunların hepsini bir kenara bırakırsak yorum atılan hesapların hepsinin eski tarihli olması sebebiyle hesabın bir süre sonra kapanma durumu yoktur. Bu durum olmadığı içinde yorumlar kesinlikle silinmemektedir. Eğer ki bu konuda herhangi bir şüpheniz bulunuyorsa sistemlerimizi belirli paketler satın alarak deneyebilir ardından kararlarınızı verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir